Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?

Slapukas yra informacijos elementas, kuris siunčiamas į naršyklę ir išsaugomas jūsų įrenginyje kai apsilankote internetinėje svetainėje, šiuo atveju www.panevezioajc.lt

Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos, reklamos tikslais ar siekiant individualizuoti naršymo patirtį (pavyzdžiui atpažįsta jus jungiantis prie savitarnos).

 

Kokių rūšių yra slapukai?

Būtinieji slapukai Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti pirkimo internetu.
Funkciniai slapukai Pastarieji slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktas kategorijas (pavyzdžiui, prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.

Funkciniai slapukai nėra būtini interneto svetainėje, tačiau pagerina navigacijos kokybę ir vartotojų patirtį.

Veikimą gerinantys slapukai Šie slapukai naudojami lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti (pavyzdžiui, kuris puslapis yra lankomiausias). www.panevezioajc.lt šių slapukų gautus rezultatus naudoja anonimiškai ir išskirtiniai tik statistikos tikslams.
Tiksliniai arba reklaminiai slapukai Šie slapukai naudojami norint parodyti reklaminius skelbimus, kurie galėtų būti įdomūs būtent  jums. Jie naudojami dar ir tam, kad reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad pagelbėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

 

Kaip galite išjungti slapukus ir valdyti savo nuostatas?

Daugumoje naršyklių nustatymų laukelyje galima išjungti slapukus. Nepaisant to, norėtume priminti jums, kad išjungti būtinieji arba funkciniai slapukai gali turėti įtakos svetainės veikimui arba apriboti galimas suteikti paslaugas. Daugiau informacijos apie slapukų veikimo logiką ir išjungimo procesus galite rasti svetainėje https://www.aboutcookies.org

2019 © Panevėžio Atviras Jaunimo Centras