Visos mūsų priemonės tam, kad draugautume. O susidraugavę, vieni iš kitų mokytumės.


Dailės terapija — tarpdisciplininė jungtis tarp dailės, psichologijos ir psichoterapijos, medicinos, pedagogikos bei socialinio darbo. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog tai vienas efektyviausių elgesio, emocijų, pasaulėvaizdžio, emocinio intelekto, psichologinių sunkumų, psichosomatinių sutrikimų koregavimo metodų. Čia piešinys prilygsta tūkstančiui žodžių, tampa kliento ir terapeuto tarpininku, o jį nagrinėjant, galima saugiai pažvelgti į save ir susitikti su svarbiausiais savo turiniais.

Dailės terapija tinka ugdyti emocinį intelektą, savistabą ir savivoką, motyvuoti savianalizei, tobulėjimui, gerinti bendravimo kokybę, lavinti socialinius įgūdžius, skatinti elgesio modelių pokyčius, mažinti psichosomatinių simptomų keliamus pojūčius.

Susitikimai vyks nuo rugsėjo 19 iki balandžio mėnesio kartą per savaitę uždaroje grupėje iki 10 žmonių.

Terapiją ves Vaida Virbalaitė — medicinos dailės terapeutė, dailininkė bei sertifikuota jaunimo darbuotoja. Patirtis: 6 metai darbe su vaikais, paaugliais bei jaunimu, šeimomis, turinčiomis vaikų, vaikais su autizmo spektro sutrikimais, onkologijos pacientais, moterų grupėmis, mažumų atstovais, nuteistaisiais.


Į mūsų puikiąją fotostudiją kviečiame jungtis naujus narius!

Jei tau įdomus fotografijos menas, jei nori išmokti fotografuoti ne tik savo telefonu, bet ir studijoje, išmokti susistatyti apšvietimą, naudotis profesionaliu skaitmeniniu fotoaparatu, retušuoti nuotraukas – ATEIK.

Panevėžio atviro fotografo klubo nariai renkasi ketvirtadieniais 16 valandą.

Esi laukiamas!


Savipagalbos grupės yra neformalios žmonių grupės, kurios susiburia spręsti savo bendras problemas. Nors pagalba sau gali reikšti susitelkimą į asmenį, viena svarbi savipagalbos grupių savybė yra savitarpio palaikymo idėja – žmonės padeda vieni kitiems.

 


2019 © Panevėžio Atviras Jaunimo Centras